Načítání...
menu
TJ Dražejov
Starší žáci: 17. Kolo TJ Sokol Bělčice - TJ Dražejov 0:3 (0:0)
Do utkání o všechno a naději přiblížit se k lídrovi soutěže se kterým bývají v letošním ročníku soutěže zajímavé zápasy ale vždy bohužel s nešťastným koncem pro nás. Tento zápas byl z naší strany výborný. Hra snesla všechny parametry. Po několika příležitostech na obou stranách se šlo do kabin za stavu 0:0. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně a po rohovém kopu Sokola L. se dostal na přední tyč Sokol V. a zakončil přesně do šibenice. Poté se hra vyrovnala ale vyrovnání jsme nedopustili a v 53´minutě hlavou nás poslal do dvoubrankové vedení znovu Sokol V. O necelou minutu později Sokol L. pronikl středem hřiště a zavěsil přesně k tyči a stanovil konečný výsledek na 0:3. Z utkání jsme si odvezli všechny tři body a po kvalitním a týmovém výkonu přiblížili k lídrovi soutěže a teď už při nás musí stát štěstí a doufat že soupeř z posledních tří kol získá maximálně 4 body. Závěr bude napínaví až do konce.


Sestava: Zdvořáček, Dubová, Sklář, Chvosta, Štván, Sokol V., Sokol L., Zdychynec, Bláha, Honzák, Pospíšil, Kubiček, Zralý, Vadlejch, Lacina

Střelci:
39 ´Sokol Vítek
53´Sokol Vítek
54´Sokol Lukáš
Události
Nic nenalezeno
Přidal Kuba Solař (07.06.2024)
Editoval Kuba Solař (07.06.2024)