Načítání...
menu
TJ Dražejov
Mladší žáci - 11.Kolo TJ Sokol Bělčice - TJ Dražejov 0:13 (0:3)
Na venkovní utkání do dalekých Bělčic jsme si jeli rozhodně pro tři body a přiblížit se mistrovskému titulu. První poločas byl z naší strany utrápený a hrou jsme moc nepřesvědčili. Důkazem jsou jen tři branky z první půle a to naše mužstvo jich mělo dát nejméně deset. Druhá půle byla o dost lepší. Kombinační hrou jsme soupeře tlačili a neumožnovali mu žádný čas na rozehrávku. Z utkání jsme odjeli spokojeni a přiblížili se k vytouženému titulu. Z utkání zaslouží pochvalu celé mužstvo ale největší Zdvořáček a Sklář.

Sestava: Zdvořáček, Dubová, Chvosta, Zdvořáček T, Štván, Sklář, Lacina, Zoubek, Obendrauf, Vlček

Střelci:
Štván-3x , Zdvořáček T.- 4x, Lacina-2x , Sklář-2x, Zoubek-2x
Události
Nic nenalezeno
Přidal Kuba Solař (07.06.2024)
Editoval Kuba Solař (07.06.2024)